АВАРІЇ
Аварії на даний момент!

Шановні наші абоненти, наявні та потенційні!!!

Шановні наші абоненти, наявні та потенційні!!!

Ми свідомі викликів і незручностей, які виникли через перешкоди в доступі до інтернету, і не тільки до інтернету. Шануємо, поважаємо і цінуємо вас, ваші нерви та ваше терпіння, але нинішні реалії, насамперед, пов’язані з тривалою відсутністю електроенергії, на жаль, є такі, які є.

У цей складний час немає достатніх технічних можливостей1, людських ресурсів2 і технічних засобів3, щоб швидко забезпечити всі побажання клієнтів і перейти на енергонезалежну інтернет-технологію ПОН чи одночасно забезпечити всі вузли резервним електроживленням.

Ще до моменту перших вимкнень електропостачання ми розпочали встановлювати додаткові генератори, інвертори та акумулятори на наших інтернет-майданчиках.
Встановлення додаткових інверторів на майданчиках спрямоване від центрального вузла до периферії. Таке резервування має частково4 зменшити залежність наявності Інтернету від вимкнення електрики.

Паралельно до процесу резервування електроживлення ми вибудовуємо у м.Львові нову «пасивну оптичну мережу» (ПОН-мережу), яка є енергонезалежною від проміжних вузлів мережі: для наявності у клієнта Інтернету достатньо, щоб була електрика на вузлі провайдера, де знаходиться ПОН-обладнання, та у клієнта (для забзпечення роботи ОНУ-шки та комп’ютера). Тобто, ми активно працюємо над створенням умов для переведення якомога більшої кількості клієнтів (в ідеалі всіх) на ПОН-технологію – унезалежнену від електроживлення на проміжних вузлах мережі. Проте тут не все просто: кількість охочих стрімко зростає, а ресурси (технічні, технологічні й людські) обмежені фізично.

Отже, ми змушені відмовитися від виконання індивідуальних заявок5, розпорошених по всьому місту, в порядку черги (згідно дати поданих запитів) і перейти до сегментованого (будинкового) підходу процесу переведення мереж на ПОН-технологію: від центрального вузла до периферії (а не від клієнта до центрального вузла, як це було раніше).
Тобто, у мікрорайоні (будинку), де реалізовано (збудовано) ПОН-інфраструктуру, ми розпочинаємо задовольняти всі індивідуальні заявки в рамках сегменту (перемикати чинних клієнтів чи під’єднувати нових клієнтів, які подали заявки в підготовленому сегменті), незалежно від дати подачі заявки.
Про підключення у конкретному будинку вас поінформують наші оператори, якщо ви залишили заявку.

Відповідно, ми не можемо надати інформації, коли відбудеться ПОН-включення – воно може відбутися за тиждень, чи за місяць, чи за півроку чи за рік.

Термін реалізації ПОН-включення не залежить від дати подачі заявки, а залежить, насамперед, від часу створення ПОН-інфраструктури у будинку потенційного ПОН-клієнта. Другим (завершальним) етапом ПОН-включення є протяжка волоконно-оптичного кабелю по будинку (замість існуючого мідного кабелю, якщо клієнт підключений за ЛАН-технологією).

Зазначимо, що нова (ПОН) і існуюча (ЛАН) опорні мережі будуть функціонувати паралельно.

Тому всіх, хто бажає під’єднатися до ПОН-технології, просимо подавати ЗАЯВКИ, їх ми будемо виконувати після побудови сегменту опорної ПОН-мережі у вашому мікрорайоні.
Про готовність переключення на ПОН-мережу вас повідомить наш оператор.

На жаль, терміни створення технічних можливостей у конкретних мікрорайонах будуть розтягнуті в часі – від місяця до кількох місяців. Ми прагнемо якнайшвидше виконати всі зареєстровані заявки.
Просимо набратися терпіння або шукати альтернативні шляхи енергетичного унезалежнення ВАШОГО інтернет-включення.

Питання щодо ПОН-включення, в тому числі, і заявки на включення, просимо надсилати на електронну пошту 1@uar.net. Всі листи на вказану електронну скриньку будуть оброблені і надана відповідь. Заявки будуть зареєстровані. Вас буде повідомлено номер і дата реєстрації заявки.

Дзвінки в офіс з приводу ПОН-включення ускладнюють виконання інших задач. Зокрема, технічної підтримки діючих абонентів. Тому просимо не дзвонити по телефону в офіс щодо будь-якого питання, пов’язаного з ПОН-включенням. Офіс не володіє інформацією з цих питань. Максимально можлива дія працівників офісу – прийняття і фіксація заявки на включення (прізвище, ім’я та по-батькові, номер телефону, адреса).

Завжди Ваш, УАРНЕТ.

Оберіть населений пункт